Otohaber

Volkswagen Up! makyajlandı

Volkswagen Up!

Volkswagen Up! makyajlandı

Alman otomobil üreticisi Volkswagen bizleri Cenevre Otomobil Fuarında birçok sürprizle karşıladı. Bunlardan biri de minik hatchback modeli Volkswagen UP! ‘ın makyajlanan yeni versiyonu oldu.

Volkswagen Up!

Aracın ön tampon yenilenmiş ve hatları genel olarak daha köşeli hale getirilmiş, böylece daha diri bir görünüme kavuşmuş. Araç farklı gövde renkleri ve jant seçenekleri ile satılıyor. Makyajlanan versiyonda aracın gövde grafik paketleri de yenilenmiş. Yan aynalarına sinyaller eklenmiş ve tavana yerleştirilen anten öncekine göre kısaltılmış halde. Arka bölümde de farklılıklar görüyoruz; koyulaştırılmış stop lambaları ve reflektörler yerleştirilen yeni tampon bunlardan bazıları.

Volkswagen Up!

İç mekanda da dikkat çekici değişimler olmuş, dijital ekranların boyutları büyümüş, vites kolu üzerindeki cepler büyütülmüş ve orta konsolun hatları daha köşeli bir tasarıma bürünmüş. Bu modelde ambiyans aydınlatması özelliğini de görüyoruz.

Döşeme ve konsol kaplamalarının renkleri yenilenmiş. Aracın yeni donanım özelliklerinden biri ise Beats Audio ses sistemi. Oldukça güçlü olan bu system 300 Watt çıkış gücü sunuyor ve 7 hoparlörden oluşuyor. Araçtaki teknik gelişmeler ise diğer gelişmeler kadar ilgi çekici. 1 litre hacimli motor turbo besleme özellikli; bu motor 90 beygir güç ve 160 Nm tork üretiyor. 0’dan 100 km/s hızına 10 saniyede ulaşırken, maksimum olarak 185 km/s hız değerine ulaşabiliyor. Fabrika verilerine göre yakıt tüketimi ise 100 km’de 4.4 litre olarak açıklanmış.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!