Otohaber

Batman’ın yeni arabası BMW M4 GTS olmalı

BMW M4 GTS Concept

Seri üretime geçilmeden önce bir ışık olarak gösterilen BMW M4 GTS Concept, koyu metalik gri renkler ile bezenmiş. Aracın alt taraflarına doğru inildiğinde turuncu şeritler oldukça dikkat çekiyor. Karbon fiber yapısı ile kaputu ve geniş hava girişleri ile hava akımının dengelenmesi açısından güzel bir atak yapılmış. Aracın arka tasarımında ise yine karbon fiber arka kanat ve OLED far yapısı dikkat çekiyor. 20 Inc değerinde ki alaşım jantlar da gerçekten çok iyi duruyor aracın üzerinde. Kaputun altında 3.0 litrelik çift turbolu 6 silindirli bir motor yer alıyor.

BMW mühendisleri aracın torkunu artırmak için su enjeksiyon sistemini kullanmışlar. Dolayısı ile araç bu özelliği ile çok fazla ön planda duruyor. Genel anlamda her zaman adından söz ettiren BMW firması bu araç ile de daha yüz yıllarca yıl adından söz ettirecek gibi görünüyor. Öyle ki sürekli yenilikçi tasarımları, bitmek tükenmek bilmeyen teknolojik dokunuşları ile son kullanıcıya varana kadar herkesi ağzı açık bırakabiliyor. Ünlü otomobil duayenleri bu özelliklerde bir aracın onlarca yıl sonra bile yeniymiş gibi durabileceğini söylüyorlar. Haksız da sayılmazlar.

Bu tasarıma ve teknolojiye sahip bir araç hiçbir zaman önceliğini yitirmez. Yakıt konusunda ki ince dokunuşlar da başta olmak üzere revize edilen motor düzeni de aracı çekici kılıyor. Bakalım ilerleyen zaman bize araç hakkında neler gösterecek.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!