Otohaber

BMW 3.0 CSL Hommage R gelenek ve modernliği birleştiriyor

BMW 3.0 CSL Hommage R

Yeşil rengiyle geçen ay tanıtılan BMW 3.0 CSL Hommage‘dan sonra, BMW 3.0 CSL Hommage R’da kendini gösterdi! Bavyeralı merkezli otomobil üreticisi BMW, Frankfurt Otomobil Fuarı öncesi birçok özel otomobile ev sahipliği yapacağı gibi Pebble Beach’de BMW 3.0 CSL Hommage R konseptini de sergileyerek gözlerimizin hazinesine birtanesini daha ekledi.

Tanıdık bir tasarıma sahip olan BMW 3.0 CSL Hommage R, mat altın ve siyah aksanlar ile revize edilmiş bir ızgara ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Yarış çizgilerini üzerinde taşıyan BMW M modelinde ilk dikkat çeken 21 inç boyutundaki hafif alaşım jantlar olurken, iç bölümde ise bugüne kadar görülmemiş bir tasarım ile bizleri karşılıyor.Karbon fiber koltuklar, ahşap kaplamalar, eBoost şarj göstergesi gibi özellikler BMW 3.0 CSL Hommage R’ın iç tasarımında göze çarpan detaylar arasında yer alıyor.

BMW bu özel otomobil için yine kendine has bir kas tasarlayarak dikkatleri bir kez daha üstüne çekmeyi başarıyor. Bu çok fonksiyonlu kaskın camından tur süresi, aracın hızı ve aynı zamanda devir saati gibi yarış sırasında hayati önem taşıyan detayları görmemek de elde değil.

Yazar: Lili

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!