Otohaber

BMW’in 3 Serisi makyajlanmış haliyle karşımızda

BMW 340i

BMW’nin 3 serisinin makyajlanmış yeni halinin fotoğrafları paylaşıldı. Münih’te yapılan BMW Welt etkinliğinde ortaya çıkan makyajlı 3 serisinin haftalar içinde bayilerde satışa sunulacağı bilgisi ortalıkta dolaşmaya başladı bile. Alman şirket Premium modelin yanı sıra, Sport Line Variant modelinin de fotoğraflarını da paylaşmış bulunuyor.

Büyük yeniliklerin olduğunu söylemek zor 3 Serisinin görünümünde maalesef ki. Fakat hala eski modernliğini ve ferah görüntüsünü koruduğunu söylemeden geçmek de olmazdı. BMW’nin makyajlı 3 Serisinde ön ve arka farların yenilendiğini, yeni renk seçeneklerinin yaratıldığını ve aynı zamanda da yeni alaşım jantların satışa sunulacağını söyleniyor.

Kaputun altında da ufak değişimler yapılmıştır. Yeni Modelde 3 silindirli 1.5 litrelik benzinli (136 PS) motor kullanılacak. Bu motor 220 Nm tork üretecek. 340i (335i) ismiyle karşımıza çıkarılacak olan modelin kaputunun altında, 6 silindirli 3 litrelik benzinli motor bulunacak. 326 beygirlik’lik bu motor, 450 Nm tork üreteceği gibi, bunun yanı sıra 8 ileri Steptronic şanzıman teknolojisi de kullanılacak.

Yazar: Lili

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!