Otohaber

Hyundai Vision G Concept Coupe

Hyundai Vision G Concept Coupe

Japon otomobil devi Hyundai yeni nesil araçlara ışık tutacak ve rehber olacak Vision G Concept Coupe modelini Pebble Beach’te sahneye çıkardı. Bu model ile Hyundai markası gelecekte ki araçların dış görünümlerini, modellerini, tasarımlarını ve motorlarını ona göre dizayn edecek ve genel olarak uzun kaputu, dikkat çekici ızgara yapısı ve şişkin hatlarıyla öne çıkıyor. Dolayısı ile yeni araçlarında artık bu şekilde şekilleneceğini biliyoruz.

Ek olarak normalden biraz daha büyük jantlar ve kendine has tavan çizgisi otomobilin sportifliğini ortaya koyuyor. Arka bölümde çift çıkışlı egzoz sistemi ve bagaj üstü spoyler da Hyundai Vision G Concept Coupe’nin önemli tasarım detaylarından olurken, dört koltuklu bu lüks konsept, kaliteli deri malzemeleri ve altın rengi aksanıyla konfora verdiği önem kadar göze hoş gelen tasarım detaylarını da bir arada sunuyor. Sürekli gelişime ve teknolojinin tüm imkanlarını kullanmaya meyilli olan Hyundai firması, kendisine yönelik ilkler rekorunu şimdiden kıracak gibi görünüyor.

Usta otomobil otoritelerinden tam puan alan düşünce ile firma, gelecek nesiller için üretimlerini bu yönde yapacak bu çok zaman kazandıracak. Hyundai’nin Vision G Concept Coupe modelinde 5.0 litrelik V8 bir motora yer veriliyor. 425 beygir güç üreten bu motor 518 Nm torka sahip. Performansı, tasarımı, iç dizaynı ve kalitesi ile adından çok söz ettiren Hyundai otomobilleri serisine yenileri ekleniyor.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!