Lada

Lada Kalina Cross

Lada Kalina Cross

Lada Kalina Cross

Lada, Kalina adlı model programını Crossover versiyonu ile büyütüyor. Yeni Lada modeli renkli ve off-road görünümlü olacak. Crossover modellerinden tanıldığı gibi Lada Kalina Cross’ta da farklı ve geniş çamurluklarla ve panellere bulunuyor. Yeni uzun yaylar sayesinden yeni Lada Kalina 22 mm’den 182 mm yerden yükseliyor. Elden geçirilmiş tamponlar ve alüminyum jantlar dış görünüme yenilik katıyor.

Lada Kalina Cross

Lada Kalina Cross’un dış görünümü turuncu renginde bürünsede iç mekanda da turuncu rengi iki renkten oluşan koltuklarda ve süslemelerde kullanılmış. Otomatik Klima, USB bağlantısı, ön koltukları ısıtma, yan aynaları elektrikli ayarlanabilen ve uzaktan kumandalı merkezi kilitleme sitemi gibi özellikler donanımda yer alıyor.

Rus otomobil Lada Kalina Cross 1.6 litrelik motoru 5 ileri manuel vites şanzımanına sahip. Ön tekerlerden çekişli olan otomobil 98 beygir güç üretebiliyor ve 0’dan 100 km/s 12,7 saniyede ulaşıyor. Fiyatı henüz açıklanmayan otomobilin ortalama yakıt tüketimi ise 6.7 litre olarak duyuruldu.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!