Modifiye

Lumma’dan kocaman SUV-Coupe CLR G 800

mercedes-benz-lumma-clr-g800

Lumma’dan kocaman SUV-Coupe CLR G 800

Mercedes firmasının SUV modelleri arasında yer alan GLE Coupe zamanla modifikasyon firmalarının ilgi alanına girmeye başlıyor. Bu firmalardan bir tanesi olan Lumma Design araca çok dikkat çekici bir görünüm kazandırma konusunda çok önemli adımlar atmış görünüyor. Alt bölümüne splitter eklenen ön tamponu yanlara doğru uzayan siyah parçalara kavuşurken siyah renkli ön panjur ve üzerinde bol bol hava yarığı bulunan karbon fiber kaput dikkat çekiyor.

Çamurlukları genişletilen araçta 24 inç çaplı jantlar kullanılırken ön çamurluklar arkasına hava çıkışları açılmış. Yan etekleri de genişletilen GLE Coupé’nin arka kısmında egzoz sistemimin dörtlü çıkışı, büyük bir difüzör ve bir çift ince yapılı spoiler görülebilirken bütün motor seçenekleri için güçlendirme kitleri geliştiriliyor. Şu anda Mercedes-AMG GLE63 S Coupe 4MATIC için sunulan paketle güç 650 beygire ulaşabiliyor. Yani görünen o ki bu araç modifiye edilmiş hali ile çok can yakacak gibi.

Otomobil sektörünün elitleri tarafından bu düzenlemeler ya da daha doğrusu bu modifiyeler sektöre can katmakla kalmıyor, yeni alıcının da ilgisini son derece çekiyor. Yakın bir zaman da çok daha farklı modellere yer verilmesi beklenen bu araçların, düzgün modifiye edildiği takdir de ne denli mükemmel görünümlere kavuştuğunu görebiliyoruz.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!