Bentley

Sportif ve lüks – Bentley Flying Spur V8 S

Bentley Flying Spur V8 S

Sportif ve lüks – Bentley Flying Spur V8 S

Bentley V8 ve W12 motorların arasına yeni V8 S versiyonunu ekledi ve Cenevre Otomobil Fuarında tanıtılacak. Daha sportif olabilmek için yeni model Bentley Flying Spur V8 S’te bulununan 4.0 silindirli motor 21 beygir arttırılarak 680 Nm tork üreterek toplam 528 beygir güçe sahip.

Bentley Flying Spur V8 S’in gücü otomobili 4,9 saniyede 0’dan 100 km/s’te ulaşırken maksimum süratı 306 km/s ve ortalama yakıt tüketimi 10,9 litre olarak belirtildi.

Bentley Flying Spur V8 S

Otomatik hava yay süspansiyonu, motor ve şanzıman elden geçirerek ve geliştirilerek arabaya daha iyi bir sürüş konforu sağlandı. S Modunda ise daha sıkı ve daha sportif bir sürüş sergileyen Bentley Flying Spur V8 S’de direksiyonda bulunan pedallarla vitesleri değiştirebiliyorsunuz ayrıca sekizinci vites S Modunda kilitli.

Bentley Flying Spur V8 S için opsiyonel olarak siyah ya da kırmızı renkte boyalı karbon seramikten üretilen fren kaliperleri mevcuttur ayrıca yine isteğe bağlı ön ve arka farlar karartılmış şekilde, dış aynalar parlatılmış siya renkte ve 21 inç siyah jantlar sipariş edilebilinir.

Fiyat konusuda Bentley tarafından henüz bir açıklama yapılmadı.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!