Otohaber

Yeni BMW 7 Serisi Mercedes-Benz S-Sınıfına karşı

BMW 7 (2016)

Otomobil sektörünün lider firması BMW, 2016 model BMW 7 modelleri için özellikleri duyurmaya başladı. 2016 BMW 7 Serisi, en yenilikçi sedan olarak lüks segment sınıfında ki araçların arasında liderliğe gözünü dikmiş durumda. Öyle ki her bir detay ve ince noktalar özenle seçilmiş ve işlenmiş.

BMW 7 Serisi sportif şıklığı, rafine güç aktarım organı teknolojisini ve lüks konforu eşit oranda barındırıyor. Yılların tecrübesine ve elitliğine sahip olan firma, bu yıl da sektörü yerinden oynatacak gibi görünüyor. Yeni geliştirilen özellikleri, geliştirilmiş motor çeşitleri çıkış ve verimlilik açısından çıtayı yükseltiyor. Sekiz ileri otomatik vites standart donanım ve %25 oranına varan yakıt tasarrufu olanağı sağlıyor.

Yeni enjekte edilen, standart olarak üzerinde gelen sürüş deneyimi kontrolü düğmesi şimdi adaptive modunu da içeriyor.
BMW EfficientDynamics teknolojisi kullanımına oldukça önem verilmiştir. Benzersiz genel BMW EfficientLightweight teknolojisi paketi, en yeni nesil motorlar, öngörülü işletim stratejisi ve segmentte öncü aerodinamik özellikler sürüş keyfini artırırken yakıt tüketiminde önemli miktarda azalma sağlıyor.

BMW 7 serisi daha şimdiden adından çokça söz ettiriyor. Çıkışı ile birlikte yine bir çok kişinin en öncelikli tercihi olacağı kesin gibi görünüyor. 2016 BMW 7 serisi araçlar, sonsuz teknolojisi, performansı ve yakıt tasarrufu ile alanında lider olmaya devam edecek gibi görünüyor. Yakın bir zamanda bunu hep birlikte izleyip göreceğiz.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!