Modifiye

850 beygirli RENNtech Mercedes-AMG E63

3-renntech-mercedes-benz-amg-e63-estate

850 beygirli RENNtech Mercedes-AMG E63

Modifiye dünyası eski AMG motorlarını nerdeyse düşman olarak görmeye başlamışken, Mercedes-Benz yeni AMG 63 modellerinde yenilenmiş motorları kullanmaya başladı. Eski 6.2 litre hacimli V8 motoru emekli ayrılırken, amerikalı modifiye şirketi RENNtech’te büyük sevinç vardı. Yenilenen AMG 63 motor eski motorun hacimine göre 0.7 litre düşürülsede, 5.5 litre hacim sahibi olan V8 motoru artık çift turbo destekliyor.

1-renntech-mercedes-benz-amg-e63-estate

RENNtech firması fazla zaman kayıp etmeden Mercedes-AMG E63 modeline bir el atarak, arabanın toplam güçünü 850 beygire çıkardı. Amerikalılar, yaptıkları tüm modifiyeleri satışa sunmadan Nordschleif’de (Nürburgring/Almanya) test ediyor. Eğer sizde AMG E63 modelinize bu 850 beygirlik performansı istiyorsanız 3.690 dollar karşılığında yaptırabilirsiniz.

2-renntech-mercedes-benz-amg-e63-estate

Otomobillere performans sağlayan firma, Mercedes-AMG E63’ün optiğinede bir dokunuşu oldu. Sedan ve Estate (sation wagon) modellerine karbon fiberden tasarlanmış çatı kenarı spoiler ayrıca yine iki versiyon için özel tasarlanmış aynı şekilde karbon fiberden üretilmiş ön splitter ve arka difüzör bulunuyor.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!