Acura

Acura Precision Concept

Acura Precision Concept

Acura Precision Concept

Lexus LC 500 ve Infiniti Q60 modelleri seri üretime hazır olurken Honda’nın premium markası Acura Detroit otomobil Fuarında Precision Concept adlı modelini sergiledi. Acura Precision uzun kaputuyla toplam 5,18 metreye uzanırken yüksekliği ise sadece 1,32 metre. Dinamik oranlara sahip olan konsept otomobilin genişliği 2,13 metre.

Acura Precision Concept

Dört kapılı olan coupe benzeri Acura Precision’nun kenarları kuvvetli hatlarla ve 22 inç jantlarla sportif ve lüks bir görüntü sağlıyor. Eksik olan B sütunları arabayı biraz daha hafifletiyor. Otomobilin geniş sırıtan yüzüne L şeklinde havalandırma çıkışları tasarlanarak ve LED farlar ekleyerek konsept modele keskin hatlar veriyor.

Acura Precision Concept

Acura Precision iç mekanda konsepte uygun üstü ve altı düz ve vites kürekleri olan direksiyon simidi tasarlarken konsolda bütün fonksiyonları kullana bileceğiniz iki ayrı dijital ekran bulunuyor. En özel yenilik ise, konsept Acura Precision yolcularını binerken tarıyor ve yolcunun önceden ayarladığı tercihe göre koltuğu ve fonksiyonları ayarlayabiliyor.

Acura bu konsept modelden esintiler gelecek modellerede aktaracağını belirtti.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!