Modifiye

Wald Mercedes-AMG GT Bison Edition

1-wald-mercedes-benz-amg-gt-black-bison-edition
© WALD

Wald Mercedes-AMG GT Bison Edition

Japon Mercedes-AMG GT modeline bir yeni gövde kiti daha ekledi. Fabrika çıkışlı 462 beygir güç ve 600 Nm tork üretebilen Mercedes-AMG GT modeli Japon modifiye şirketi GT modelin motorundan memnun ancak dış görünümünden memnun olamayan Wald International, ‘Sports Line Black Bison Edition’ adlı bir gövde kiti tasarladı.

0’dan 100 km/s sürate 3,7 saniyede ulaşan Mercedes-AMG GT’nin yeni gövde kiti ön ve arka tampon ve yan eteklerden oluşuyor ve bu yeni eklentiler isteğe göre karbon fiber veya fiber takviyeli plastikten sipariş edilebilinir.

2-wald-mercedes-benz-amg-gt-black-bison-edition

Turuncu renkle süslenen yeni tasarlanmış ön tamponda büyültülmüş hava girişleri ve Formula 1 yarış arabalarından esinlenmiş splitter bulunuyor. Arka bölümde ise yine yeni tasarlanmış ve yere doğru büyültülmüş turuncu çizim hattına sahip tampon bulunuyor. Ayrıca tamponun yanlarında genişletilmiş hava çıkışları ve daha belirgin yeni bir difüzör eklenmiş. Bagaj kapağında ise Frittentheke markalı büyük spoiler Mercedes-AMG GT’nin tasarımını tamamlıyor. 21 inç jantlar üzerinde duran ‘Sports Line Black Bison Edition’ b,r küçük ayrıntısıda turuncu çizgi çekilen dış aynalar.

Foto: © WALD

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!