Modifiye

Print Tech’den Lamborghini’ye özel kaplama

2-print-tech-lamborghini-hurcan

Print Tech’den Lamborghini’ye özel kaplama

Münihli modifiye- ve otomobil kaplama uzmanı olan Print Tech özel ve renkli folyo ile bir Lamborghini Huracan’ı kapladı. Krom- Alev- ve üç renk tasarımı ile italyan boğa bir cennet kuşuna dönüşüyor ama otomobile önden baktığımızda cennet kuşundan ziyade, yeşil rengi ile adeta agresif bir görüntü sergiliyor.

3-print-tech-lamborghini-hurcan

Yeşil, beyaz ve kırmızı renkten oluşan göz alıcı üç renk tasarımı ile Lamborghini kökenini belli ediyor. Otomobilin arkasına doğru özel kaplama alevli kırmızıya dönüşürken, aslında nasıl bir performans canavarı olduğunuda saklamıyor. Lateks yazıcıdan sonucalanan kaplamayı yapıştırma bilmek için araç komple demonte edildi . Print Tech’in grafikerleri bu tasarım ile Lamborghini Huracan’nın sivri kenarlarını vurgulayarak harika bir çalışma olmuş.

4-print-tech-lamborghini-hurcan

Yeni tasarlanan göz alıcı dış kaplama toplam 3 folyodan oluşuyor ve işciliği ile beraber Print Tech yaptıkları bu sanat için yaklaşık 10.000 Euro kadar fiyat belirledi. Araçın performansını hafif artırmak ve daha iyi bir ses istiyorsanız, Print Tech opsiyonel olarak titanyum alaşımından yapılmış özel Akrapovic marka egzoz sistemi sunuyor.

1-print-tech-lamborghini-hurcan

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!