Modifiye

Dinamik paketi Mercedes-Benz C-Serisi Coupe C63 AMG

Mercedes-Benz C-Serisi Coupe C63 AMG

Alman otomotiv devi Mercedes-Benz, geçtiğimiz günlerde tanıttığı C-Serisi Coupe modeller arasına en sportif seçenek olan yeni modelini ekledi. AMG tarafından hazır hale getirilen aracın iki farklı güç çıkışı sunan alternatifleri de bulunuyor. Tasarım da herkesin hayal ettiği önemli değişikler gerçekleştirilmiş.

Geniş hava girişine sahip ön tamponu ve AMG logolu ön panjuru sportif özelliklerin başlangıcı oluyor. Mercedes-Benz C Serisi Coupe C63 AMG’ye dinamik bir görünü veren kalın yan etekler, yan bölümleri makyajlanmış ve arka tampon dörtlü egsoz çıkışı gibi detaylar da araca işlenmiş. Araçta 19 inç çapında jantlar, karbon fiber yan aynalar ve ince yapılı spoiler gibi özellikler de mevcut. Standart donanımdaki adaptif amortisör sistemli AGILITY CONTROL süspansiyon sistemi mükemmel bir performans sağlar.
Sürüş durumuna bağlı olarak bu sistem amortisörleri tam otomatik şekilde ve her bir tekerlek için ayrı olarak daha sert veya daha yumuşak şekilde ayarlar. Daha fazla ataklık istendiği takdirde, spor sürüş modlu Dinamik Yol Tutuş Paketi isteğe bağlı olarak sunulmaktadır. Bir düğmeye basarak daha ağırbaşlı ile daha heyecan verici, sportif sürüş tarzları arasında seçim yapabilirsiniz.

Mercedes-Benz C Serisi Coupe C63 AMG’de spor sürüş modunda amortisörlerin sertliğinin değiştirilmesine ilaveten gaz pedalı karakteristikleri değiştirilerek motorun tepkisi hızlandırılır. Şimdiden sınıfını geçen araç bakalım ilerleyen zamanlarda ne gibi tepkiler alacak, bunu hep birlikte göreceğiz.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!