BMW

BMW M-Modellerine güç paketi

1-bmw-m3-m4-competition-paket

BMW M-Modellerine güç paketi

BMW M3 ve M4 modellerine performans paketi güncellendi. ‘Competition’ adli performans paket ile BMW Mercedes-Benz C63 AMG modelline yaklaşıyor. BMW M5 ve M6 modellerinden tanılan Competition performans paketi şimdi M3 ve M4 modellerinde de mevcut.

2-bmw-m3-m4-competition-paket

Competition paketi Sedan, Cabrio ve Coupe için geçerli. M3 ve M4 şuan 3.0 beygirlik turbo beslemeli motor 431 beygir güç 550 Nm tork üretebiliyor ve performans paketi sayesinde 20 ve 30 beygir arasında güç arttırışı olucak böylece iki model 476 beygir olan C63 AMG’ye çok yaklaşıyor. Performansın yanında paketin içinde M4 GTS’den tanıdığımız 20 inç ‘Styling 666M’ adlı jantlar bulunuyor ama M4 GTS jantlarında turuncu vurgular Competition paketinde yer almayacak.

3-bmw-m3-m4-competition-paket

Ayrıca elektrikli ayartabilinen,  daha büyük yan desteklere sahip, yeni ve daha hafif spor koltukları monte edilmiş ayrıca arka kısmında bulunan model ismi, ızgara ve dış aynalar siyah renge bürünüyor.

Ilkbaharda satışa sunulacak olan Competition paketin fiyatı ise değişiyor. BMW’nin M3 ve M4 Coupe modellerine 7.300 Euro, Cabrio sürücüleri ise 6.400 Euro ile biraz daha az ödeyecekler.

Yorumlar
En Üste
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!!